(098) 999-1802

Ювелірний інтернет магазин
Чого «бояться» ювелірні прикраси?

Чого «бояться» ювелірні прикраси?

Чого «бояться» ювелірні прикраси?

Ювелірні вироби - це перш за все саме прикраси. Звертатися з ними потрібно акуратно, уникати механічних пошкоджень і дбайливо зберігати. Їх слід знімати під час занять спортом, фізичних навантажень, відвідування лазні і сауни. Розлучитися з прикрасою необхідно і під час виконання робіт по дому.

Але навіть якщо слідувати цим рекомендаціям, під впливом зовнішнього середовища ювелірні вироби будуть втрачати частину свого блиску. Кисень, вода, побутова хімія, косметика, креми, сонце - всі ці фактори можуть негативно позначитися на зовнішньому вигляді прикраси.

Ювелірні камені при нагріванні притягують до себе пил і жир, тому гра світла на їх гранях стає менш яскравою. Сонця «бояться» топази, перли, аметист - під прямим впливом сонячних променів вони втрачають своє забарвлення.

Прикраси слід берегти від механічних впливів. Вони призводять до появи безлічі мікроцарапінок на поверхні дорогоцінного металу, через які виріб втрачає свій блиск. Тендітні ювелірні камені (смарагди, хризоліти) при падінні або ударі можуть сильно постраждати.

Косметичні та парфумерні засоби можуть стати причиною утворення на поверхні дорогоцінного металу плям. Необхідно уникати контактів золота з згубно впливають на нього лужними миючими засобами, до складу яких входять хлор і йод.

Для срібла же агресивним середовищем є навіть повітря. Під впливом кисню цей метал окислюється і темніє.

 03/08/2018
 (90 просмотров)
Top